.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АФТЕР ШЕЈВ ДЕНИМ БЛЕК 100МЛ

SKU: 35170068
Достапност: На залиха
239 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЛОСИОН ЗА ПОСЛЕ БРИЧЕЊЕ
lcohol Denat., Aqua, Glycerin, Parfum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool, CI 14720, CI 42051, CI 47005.
60 месеци од датумот на производство
Чувајте го оригиналниот сад цврсто затворен. Не го чувајте производот во отворени или неозначени контејнери. .Да се чува подалеку од отворен пламен, искри и извори на топлина. Избегнувајте директно изложување на сончева светлина.
Контер, С.Р.Л. В.ле Европа 12, 26855 Лоди Вечио- Италија.
Сарантис Скопје, бул.8-ми Септември 40/2, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*