.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АФТЕР ЕЈТ ЕКСТРА ТЕМНО ЧОКОЛАДО И МИНТ 400 ГР

SKU: 07043066
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =119.75ДЕН

479 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Чоколаден прелеан десерт (39,6%) со полнење од пеперминт (60,4%)
Состав:Состојки: шеќер, какао маса, гликозен сируп, млечна маст, емулгатор (лецитини), стабилизатор (инвертаза), масло од пеперминт, киселина (лимонска киселина). Какао делови: мин. 75% во чоколадата.
Рок на употреба:360 дена
Начин на чување:Да се чува на ладно и суво место
Производител:Нестле
Увозник/Дистрибутер:Алма М

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*