.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АРФ ДЕОБАT 750МЛ.

SKU: 30630250
Достапност: На залиха
112 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Средство за чистење купатило
5% анјонски површини, не-јонски површини; ПРЕМАЛИ (ХЕКСИЛ КИНАМАЛ, ЛИМОНЕН, ЛИНАЛОЛ), ПРЕЗЕРВАТИВИ (2-БРОМО-2-НИТРОПРОПАН-1,3-ДИОЛ, МЕТИЛХЛОРОСИОТИАЗОЛИНОН, МЕТИЛИСОТИАЗОЛИНОН).
3 години
Да се чува подалеу од дирекна сончева светлина
САПОНИЈА ОСИЈЕК
ВСР ДИСТРИБУЦИЈА И ЛОГИСТИКА СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*