.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АРОМА КРЕМА СО ЕКСТРАКТ ОД ЛОТОС 75 МЛ

SKU: 35300247
Достапност: На залиха
53 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Крема за раце
Aqua,Paraffinium Liquidum,Glycerin,Glyceryl,Stearate,PEG-100 Stearate,Cetyl Alcohol,Petrolatum,Dimethicone,Cocos Nucifera Oil,Phenoxyethanol,Ethylhexylglycerin,Parfum,Paraffin,Tetrasodium Edta,Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Croddpolymer,Sodium Hydroxide,BHT,Limonene
3 год од датумот на производство
Да се чува на суво место,подалеку од директна светлина
Арома Ад, Софија,Р.Бугарија
АВТ Интернатионал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*