.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АРОМА КРЕМА НЕВЕН 75 МЛ

SKU: 35410917
Достапност: На залиха
83 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Невен крема за лице за секој тип на кожа вода,исохексадекан,течен парафин,етилхексил стеарат,глицерин,цетил ПЕГ/ППГ-10/1 диметикон,полиглицерил-4 изостеарат,парафин,Ц10-Ц18 триглицериди,цера алба,стеаринска киселина,пантенол,токоферил ацетат,невен билка,хидрогенизирано рицинусово масло,БХТ,тетранатриум ЕДТА,натриум хлорид,2-бромо-2-нитропропан-1,3-диол,дихлоробензил алкохол,парфем.3месеци6Да се чува подалеку од дирекна сончева светлинаАрома БугаријаАВТ Интернатионал доо Скопје ул.808 бр.3 Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*