.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АРОМА КРЕМА КРАСТАВИЦА 75 МЛ

SKU: 35410915
Достапност: На залиха
83 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Краставица Хидратантен крем за лице за нормална до сува кожа вода,течен парафин, исохексадекан, етилхексил стеарат, глицерин, цетил ПЕГ/ППГ-10/1 диметикон,Ц12-13 алкил лактат, парафин,хидрогенизирани Ц12-18 триглицериди, цера алба, стеаринска киселина,ПЕГ-8,кукумис сативус овошен екстракт,феноксиетанол, полиглицерил-4 изостеарат, хидрогенизирано рицинусово масло,натриум хлорид, тетранатриум ЕДТА, дихлоробензил алкохол,БХТ, 2-бромо-2-нитропропан-1,3- диол, парфем.втиснат на амбалажатаДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаАрома БугаријаАВТ Интернатионал доо Скопје ул.808 бр.3 Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*