.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АРОМА КРЕМА АРГАН 75 МЛ

SKU: 35410916
Достапност: На залиха
83 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Крема за лице за секој тип на кожа Арган вода,исохексадекане,течен парафин,етилхексил стеарат,глицерин,цетил ПЕГ/ППГ-10/1 диметикон,каприлна/каприк триглицериди,парафин,Ц10-Ц18 триглицериди,цера алба,стеаринска киселина,полиглицерил-4 изостеарат,прунус амулгадус дулцис масло,арганиа спиноса кернел масло,токоферил ацетат,пантенол,хидрогенизирано рицинусово масло,натриум хлорид,тетранатриум ЕДТА,2-бромо-2-нитропропан-1,3-диол,дихлоробензил алкохол,БХТ,парфем,бензилбензоат,бутилфенил метилпропионал,цитронелол,хексил цинамал,ходроксиисохексил 3-циклохексен карбоксалдехид,исоеугенол,линалол.36 месециДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаАрома БугаријаАВТ Интернатионал доо Скопје ул.808 бр.3 Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*