.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АРОМА ГРИНЛАЈН МАСКА ЗА ФАРБАНА КОСА 240МЛ

SKU: 34420330
Достапност: На залиха
85 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Маска за коса
Вода,цетеарил алкохол,глицерин,цетримониум хлорид,парфем,гуар хидроксипропилтримониум хлорид,амодиметиконе,Ц 11-15 паретх-7,Ц12-16 паретх-9,тридецетх-12,натриум ПЦА,ПЕГ-8,пуника гранатум овошје екстракт,бензофенон-4,диазолидинил уреа,лимонска киселина,2-бромо-2-нитропропане-1,3-диол.
36 Месеци
Да се чува на суво место подалеку од сончева светлина
Арома Бугарија
АВТ Интернатионал доо Скопје ул.808 бр.3 Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*