.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АРКО КРЕМА ЗА БРИЧЕЊЕ 100ГР ХИДРАТ

SKU: 34100027
Достапност: На залиха
55 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Крема за бричење
voda,glicerin,palmatic,acid
3 години од датумот на производство
Да се чува на суво место
Евијап интернационал
Евростил трејд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*