.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АРИСТЕА ТАЊИР 50/1 Г.ДЛАБОК

SKU: 32120037
Достапност: На залиха
175 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Пластични чинии за една употреба во пакување од 50 чинии од 203мм
Пластика
неограничен
нема
ARISTEA SPA Italy
Ринелса доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АБАНТ ВОДА 0.5Л

АБАНТ ВОДА 0.5Л

13 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од НАТУРА СУСАМ ИНТЕГРАЛЕН 100 ГР

НАТУРА СУСАМ ИНТЕГРАЛЕН 100 ГР

38 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 2.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 2.5Л

27 ден