.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АРИСТЕА ТАЊИР ПЛАСТИЧЕН ГОЛЕМ ПЛИТОК 20/1

SKU: 32081205
Достапност: На залиха
59 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Пластични чинии за една употреба во пакување од 20 чинии од 203мм
Пластика
неограничен
Да се чува на суво место
ARISTEA SPA Italy
Ринелса Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*