.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АРИСТЕА ПЛАСТИЧНИ ЧАШИ 0,200 ТРАНСПАРЕНТ 100/1

SKU: 32080593
Достапност: На залиха
115 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Пластични чаши за една употреба во пакување од 100 чаши од 200мл
Пластика
неограничен
нема
ARISTEA SPA Italy
Ринелса доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*