.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АРИСТЕА ПЛАСТИЧНА ЧАША 50/1 300ЦЦ

SKU: 32080482
Достапност: На залиха
179 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Пластични чаши за една употреба во пакување од 50 чаши од 300мл(Тврда ПЕТ Пластика)
Пластика
неограничен
нема
ARISTEA SPA Italy
Ринелса доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*