.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АРИЕЛ ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ МС 4,4Л.

SKU: 30110572
Достапност: На залиха
999 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Детергент за перење алишта
Алфа-Изометил Јонон, Цитронелол, Гераниол, 5-15% анјонски ПАМ; <5% нејонски ПАМ, фосфонати, сапун, ензими, оптички избелувачи, бензизотиазолинон, метилизотиазолинон, парфем
18 месеци од датумот на производство
На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца.
PG Amiens SAS. ZI NORD, 150 rue Andre Durochez, BP90045, 80082 Amiens Cedex 2, Франција
Нелт СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*