.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
130 Поени

АРИЕЛ ПОДС 31/1 КОЛОР

SKU: 30140158
Достапност: На залиха
659 ден 560 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Детергент за перење алишта
>30% анјонски ПАМ, 5-15% сапун, <5% нејонски ПАМ, фосфонати, енземи, оптички белила, парфем, алфа-изометил, јонон, цитрононелол, кумарин, линалол
18 месеци од датумот на производство
На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца.
PG Ameinis SAS zi nord 150rue Andre Durouchez, bp 90045,80082 Amiens Cedeh 2, France
Nelt ST

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*