.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
100 Поени

АРИЕЛ ДЕТЕРГЕНТ ЗА ПЕРЕЊЕ ФРЕШ 8КГ.

SKU: 30110422
Достапност: На залиха
999 ден 799 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Детергент за перење алишта
5-15% aнјонски ПАМ; <5% нејонски ПАМ;фосфонати, поликарбоксилати, зеолити, ензими, парфем, линалол.
24 месеци од датумот на производство
На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца.
Procter & Gamble-Rakona s.r.o Ottava 402, 269 32 Rakovnik Република Чешка
Нелт СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН КАКАО 150 ГР

7 ДЕЈС КРОАСАН КАКАО 150 ГР

44 ден
Слика од ЖИТО ЛУКС БРАШНО Т400 ЕКСТРА БЕЛО 1КГ

ЖИТО ЛУКС БРАШНО Т400 ЕКСТРА БЕЛО 1КГ

47 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

23 ден
Слика од ПЕРНИЦА КЛАСИК МЕМОРИ 50*60 ЦМ.

ПЕРНИЦА КЛАСИК МЕМОРИ 50*60 ЦМ.

119 ден