.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АРИЕЛ ДЕТЕРГЕНТ ЗА ПЕРЕЊЕ МОУНТАИН СПРИНГ 8КГ.

SKU: 30110421
Достапност: На залиха
999 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ДЕТЕРГЕНТ ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА
5-15% AНЈОНСКИ ПАМ; <5% НЕЈОНСКИ ПАМ;ФОСФОНАТИ, ПОЛИКАРБОКСИЛАТИ, ЗЕОЛИТИ, ЕНЗИМИ, ПАРФЕМ, ЛИНАЛОЛ.
24 МЕСЕЦИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО
НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО, ПОДАЛЕКУ ОД ДОФАТ НА ДЕЦА.
PROCTER & GAMBLE-RAKONA S.R.O OTTAVA 402, 269 32 RAKOVNIK РЕПУБЛИКА ЧЕШКА
НЕЛТ СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*