.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АРИЕЛ ДЕТЕРГЕНТ ЗА ПЕРЕЊЕ ВАЈТ&КОЛОР 8КГ

SKU: 30110510
Достапност: На залиха
999 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ДЕТЕРГЕНТ ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА
5-15% AНЈОНСКИ ПАМ; <5% НЕЈОНСКИ ПАМ;ФОСФОНАТИ, ПОЛИКАРБОКСИЛАТИ, ЗЕОЛИТИ, ЕНЗИМИ, ПАРФЕМ, ЛИНАЛОЛ.
24 МЕСЕЦИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО
НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО, ПОДАЛЕКУ ОД ДОФАТ НА ДЕЦА.
PROCTER & GAMBLE-RAKONA S.R.O OTTAVA 402, 269 32 RAKOVNIK РЕПУБЛИКА ЧЕШКА
НЕЛТ СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ТИКВЕШ ТРАМИНЕЦ КЛАСИК 0.75Л

ТИКВЕШ ТРАМИНЕЦ КЛАСИК 0.75Л

225 ден
Слика од АКВА ВИВА 1.5Л

АКВА ВИВА 1.5Л

27 ден
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден
Слика од БЛИТВА ПАРЧЕ (Р)

БЛИТВА ПАРЧЕ (Р)

18 ден