.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
120 Поени

АРИЕЛ ГЕЛ КАПСУЛИ ОКСИ 54/1

SKU: 30140176
Достапност: На залиха
989 ден 820 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Детергент за перење алишта

Состав: >30% анјонски ПАМ, 5-15% сапун, <5% нејонски ПАМ, фосфонати, енземи, оптички белила, парфем, алфа-изометил, јонон, цитрононелол, кумарин, линалол

Рок на употреба: 18 месеци од датумот на производство

На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца

Procter & Gamble-Rakona s.r.o Ottava 402, 269 32 Rakovnik Република Чешка

Нелт СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од СТЕЛА АРТОА 0.33Л

СТЕЛА АРТОА 0.33Л

67 ден
Слика од ХАЈНЕКЕН НЕПОВР. 0.5Л

ХАЈНЕКЕН НЕПОВР. 0.5Л

63 ден
Слика од СПРАЈТ ЛИМЕНКА 250МЛ

СПРАЈТ ЛИМЕНКА 250МЛ

23 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5%ММ 0.5Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5%ММ 0.5Л

39 ден