.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АНТИБАКТЕРИСКИ И АНТИВИРУСЕН ФИЛТЕР ЗА КЛИМА

SKU: 39150027
Достапност: На залиха
689 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ПАТЕНТИРАН ФИЛТЕР ПРОИЗВЕДЕН СО ВИСОКА НАНО СРЕБРЕНА ТЕХНОЛОГИЈА СО КОЈА ГО УПИВА КОНТАМИНИРАНИОТ ВОЗДУХ ГИ ЛОВИ БАКТЕРИИТЕ, ВИРУСИТЕ (ВКЛУЧУВАЈКИ ГО И КОВИД 19) И ПРАШИНАТА, ПОТОА ЗА 1 ЧАС ГИ РАЗГРАДУВА И УНИШТУВА ДО 99,9% И ВО ПРОСТОРИЈАТА  ИСПОРАЧУВА ЧИСТ ВОЗДУХ. НАНО СИЛВЕР ТЕХНОЛОГИЈА 5 ГОДИНИ АМБИЕНТАЛНА ТЕМПЕРАТУРА ГОЛДЕН ЕУРОАЗИЈА ЛИМИТЕД ОКЕАН КОМ ТРЕЈД

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*