.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АНАНАС ПАРЧИЊА БАЛКО 850ГР

SKU: 09040077
banner
Достапност: На залиха
142 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Ананас парчиња во лесен сируп
Состав:Ананас, вода, шекер
Рок на употреба:3 год
Начин на чување:амбиентална темпрература
Производител:Такернг Пинеаплле-Тајланд
Увозник/Дистрибутер:Балко компани дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*