.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АНАДОЛУ М. БУЛГУР СИТЕН 1000 ГР

SKU: 01070040
Достапност: На залиха
89 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

АНАДОЛУ М. БУЛГУР СИТЕН 1000 ГР

Наут

Рок на употреба: 24 месеци

Начин на чување: Да се чува подалеку од сончева светлина, на суво и ладно место, а доколку се употребува долгорочно да се чува во платнена торба.

Земја на потекло: Мемемишоглу Тарим урунлери тиџ.лтд.шти. Турција

Увозник/дистрибутер: Рамсторе Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО СВЕЖО МЛЕКО+Д3 ВИТАМИН 3,2% ММ 1Л

БИТОЛСКО СВЕЖО МЛЕКО+Д3 ВИТАМИН 3,2% ММ 1Л

53 ден
Слика од РОСА ВОДА НЕГАЗИРАНА СТАКЛО 0.75Л

РОСА ВОДА НЕГАЗИРАНА СТАКЛО 0.75Л

59 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 2.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 2.5Л

27 ден
Слика од ЖИТО ЛУКС БРАШНО Т400 ЕКСТРА БЕЛО 1КГ

ЖИТО ЛУКС БРАШНО Т400 ЕКСТРА БЕЛО 1КГ

44 ден