.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АНАДОЛУ М. БУЛГУР СИТЕН 1000 ГР

SKU: 01070040
Достапност: На залиха
135 ден
Овој производ има минимално количество од 1

АНАДОЛУ М. БУЛГУР СИТЕН 1000 ГР

Наут

Рок на употреба: 24 месеци

Начин на чување: Да се чува подалеку од сончева светлина, на суво и ладно место, а доколку се употребува долгорочно да се чува во платнена торба.

Земја на потекло: Мемемишоглу Тарим урунлери тиџ.лтд.шти. Турција

Увозник/дистрибутер: Рамсторе Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО СВЕЖО МЛЕКО + Д3 ВИТАМИН 2,8% ММ 1Л

БИТОЛСКО СВЕЖО МЛЕКО + Д3 ВИТАМИН 2,8% ММ 1Л

76 ден
Слика од РОСА ВОДА НЕГАЗИРАНА СТАКЛО 0.75Л

РОСА ВОДА НЕГАЗИРАНА СТАКЛО 0.75Л

59 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

64 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 2.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 2.5Л

27 ден