.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АНАДОЛУ М. БУЛГУР КРУПЕН 1000 ГР

SKU: 01070042
Достапност: На залиха
89 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

АНАДОЛУ М. БУЛГУР КРУПЕН 1000 ГР

Состав: Булгур (Содржи глутен)

Рок на употреба: 24 месеци

Да се чува подалеку од сончева светлина, на суво и ладно место, а доколку се употребува долгорочно да се чува во платнена торба.

Производител: Мемемишоглу Тарим урунлери тиџ.лтд.шти. Турција

Увозник/дистрибутер: Рамсторе Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*