.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АЛ ЏАБАЛ ЧАЈ ЦЕЈЛОН 800Г

SKU: 03110033
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =67.38ДЕН

539 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЦРН ЧАЈ
ЧИСТ ЦРН ЧАЈ ОД ЦЕЈЛОН ПАКУВАН ВО ШРИ ЛАНКА
ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ШРИ ЛАНКА
ДАУТИ КОМЕРЦ АД С. БОЈАНЕ СКОПЈЕ Р.МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*