.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АЛПСКО ЈОГУРТ ДОМАШЕН 1.2Л

SKU: 12700323
Достапност: На залиха
74 ден 68 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ТЕЧЕН ЈОГУРТ СО 2,8% МЛЕЧНА МАСЛЕНОСТ, ДОСТАПЕН ВО СЕМЕЈНО ПАКУВАЊЕ ОД 1200Г
МЛЕКО СО 2,8% ММ И ЈОГУРТНА КУЛТУРА
34 ДЕНА
ОД 4 ДО 8 СТЕПЕНИ
ЛАЦТАЛИС МК МЛЕКАРНИЦА ДООЕЛ БИТОЛА
МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*