.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
50 Поени

АЛОМА СЛАДОЛЕД ШУМСКО ОВОШЈЕ 900МЛ

SKU: 11401318
Достапност: На залиха
239 ден 199 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

СЛАДОЛЕД
ЗАМРЗНАТ ДЕСЕРТ СО ВКУС НА ВАНИЛА 74% СО ПРОИЗВОД ВО ШУМСКО ОВОШЈЕ 12% И СО ПРЕЛИВ ВО ШУМСКО ОВОШЈЕ 14%. СОСТОЈКИ: ВОДА, ШЕЌЕР, ГЛИКОЗЕН СИРУП, КОКОСОВО МАСЛО, ДЕКСТРОЗА, СУРУТКА ВО ПРАВ, ПАРЧЕНЦА КУПИНЕ 2.1%, ПАРЧЕНЦА ЈАГОДА 1.6%, КОНЦЕНТРИРАН СОК ОД БАЗЕЛ, ПАРЧЕНЦА МАЛИНИ 0.4%, КОНЦЕНТРАТ КАШЕ ОД ЈАГОДА 0.4%, СКРОБ, ЖОЛЧКА ВО ПРАВ, КАША КУПИНЕ 0.2%, КОНЦЕНТРИРАНА КАША ОД МАЛИНА 0.4%, СТАБИЛОЗАТОР, ЕМУЛГАТОР, ЛИМУНСКА КИСЕЛИНА, КОНЦЕНТРИРАН СОК ОД БОРОВНИЦА 0.05% АРОМА. МОЖЕ ДА СОДРЖИ ЈАТКАСТО ОВОШЈЕ, СОЈА И ГЛУТЕН
720 ДЕНОВИ
ДО -18°C
ФРОНЕРИ АДРИАТИК
АЛМА М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ФРУКТАЛ ПРИЗМА ЦРНА РИБИЗЛА 1Л

ФРУКТАЛ ПРИЗМА ЦРНА РИБИЗЛА 1Л

128 ден
Слика од ФРЕСКА ОВОШЕН ЈОГУРТ МАЛИНА-КАПИНА 330Г

ФРЕСКА ОВОШЕН ЈОГУРТ МАЛИНА-КАПИНА 330Г

39 ден
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

51 ден
Слика од ЛУБЕНИЦА КГ. (Р)

ЛУБЕНИЦА КГ. (Р)

12 ден