.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АЛБЕНИ РУЛО 63 ГР

SKU: 07111781
Достапност: На залиха
32 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЧОКОЛАДНИ КОЛАЧИ
СОСТАВ; БИСКВИТА СО КАРАМЕЛА, МЛЕЧНА ЧОКОЛАДА, ШЕКЕР, ПЧЕНИЧНО БРАШНО, РАСТИТЕЛНА МАСТ, КАКАО.
1 ГОДИНА
на суво и темно место
УЛКЕР
ОКЕАН-КОМ ТРЕЈД ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*