.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АКВАФРЕШ ПАСТА ЗА ЗАБИ КИДС 3-5 ГОДИНИ 50МЛ

SKU: 34010251
Достапност: На залиха
93 ден 65 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Паста за заби
Aqua, hidrated silica, sorbitol
36 месеци од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
GSK
Евро Стил Трејд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА ЈУНИОР 0.5Л

ЈАНА ЈУНИОР 0.5Л

28 ден
Слика од ВИНДИЈА ЧОКОЛАДНО МЛЕКО  ТБ 200МЛ

ВИНДИЈА ЧОКОЛАДНО МЛЕКО ТБ 200МЛ

27 ден
Слика од МИЛКА ЧОКОЛАДА ТОПЕН ЛЕШНИК 80 ГР

МИЛКА ЧОКОЛАДА ТОПЕН ЛЕШНИК 80 ГР

45 ден