.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АКВАФРЕШ ДЕТСКА ЧЕТКА ЗА ГОЛЕМИ ЗАБИ 6+

SKU: 34010254
Достапност: На залиха
191 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Четка за заби
пластика
Неогрничен
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
GSK
Евро Стил Трејд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*