.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АИР ВИК СПРЕЈ ЛАВАНДА 240МЛ

SKU: 31130065
Достапност: На залиха
109 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Аирвик спреј 240мл. Лаванда Во неговата формула содржи само свеж воздухза да овозможи почист мирисраспрскан во форма на динамичен миризлив млаз.
Aqua, Ethyl Alcohol, Polyoxyethylene trimethyldecyl,alcohol, Sodium borate, Methyl Alcohol, Llinalool, Coumarin
5 години
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
Рекит Бенкизер - Полска
Меркур Трејд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*