.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АИРВИК ЕЛЕКТРИЧЕН АПАРАТ ТИРКИЗНА ОАЗА 19МЛ

SKU: 31130445
Достапност: На залиха
259 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Аирвик Електричен дезедоранс за простории 19мл. 3-димензионален мирис, три одделни мириси егзистираат самостојно во воздухот така што преовладуваат различни мириси во различни интервали во текот на дејствието на освежувачот
Citronelol, Hexyl cinnamal butyl, methylproplanal, Geraniol, Hydroxycitronel
5 години од датумот на производство
Да се чува на суво место,подалеку од директна светлина
Reckitt Benckiser, Грција
Меркур Трејд дооел Битола

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*