.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АДРИАНА ТУНА МЕДИТЕРАНСКА САЛАТА 170 ГР

SKU: 09050502
Достапност: На залиха
112 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Туна салата со медитерански микс.

Туна(Ригеста туна),Риба уловена во Западен Пацифички Океан,сончогледово масло,шеќерна пченка,грашок,црни маслинки,сок од лимон,сол,црвена пиперка...

36 месеци

На ладно и суво место.ПО ОТВАРАЊЕ СЕ ЧУВА ВО ЛАДИЛНИК ВО НЕ-МЕТАЛЕН САД ДО 48 ЧАСА.

C-FOOD INTERNACIONAL

Бима Логистика

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од РОТМАНС ДЕМИ СЛИМ СИЛВЕР

РОТМАНС ДЕМИ СЛИМ СИЛВЕР

95 ден
Слика од ЗАШТИТНА МАСКА КН 95 БЕЛА БЕЗ ФИЛТЕР

ЗАШТИТНА МАСКА КН 95 БЕЛА БЕЗ ФИЛТЕР

29 ден
Слика од ЗАШТИТНА МАСКА КН 95 ЦРНА БЕЗ ФИЛТЕР

ЗАШТИТНА МАСКА КН 95 ЦРНА БЕЗ ФИЛТЕР

29 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден