.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АДРИАНА ТУНА МАЛИ ПАРЧИЊА 150ГР

SKU: 09050442
Достапност: На залиха
69 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Туна мали парќиња во масло од соја.
Туна (Риба),масло од соја,сол,вода.
3 години
од +4 C до +25 C
C -Food International,Vietnam
Бима Логистика

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*