.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АДЛЕР ФИГАРО ЧЕТКА 40 В АД 2106

SKU: 39080462
Достапност: На залиха
649 ден 499 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Моќност: 40W Керамичката технологија обезбедува дистрибуција на топлинската енергија Дијаметар 25мм Брзо загревање Заобелни краеви за заштита од изгореници гаранција: 1 година неограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*