.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АДЛЕР ФЕН ЗА КОСА 1600 В АД 2223

SKU: 39080445
Достапност: На залиха
899 ден 699 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Моќ 1600 W 2 подесувања за брзини Функција за ладно дување Модерен дизајн Преклопна рачка неограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*