.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АДЛЕР ТОСТЕР ЗА ВАФЛИ АД 3036

SKU: 39010145
Достапност: На залиха
2599 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Моќност: 1500W Топлинско изолирано куќиште од нерѓосувачки челик Нелепливи плочи исклучително лесни за чистење Светлосни сигнали Кабел за складирање Систем за заклучување Димензии на апаратот: 25x29х14cm гаранција: 1 годинанеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*