.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АДЛЕР СТОЕЧКИ БЛЕНДЕР АД 4050

SKU: 39050171
Достапност: На залиха
2899 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Моќност:500w Капацитет на бокал:1,5l Брзини:2 Пулс функција Стаклен бокал Можност за дробење на мраз Сечило:не рѓосувачки челик гаранција: 1 годинанеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*