.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АДЛЕР СЕТ РАЧЕН БЛЕНДЕР СО ДОДАТОЦИ АД 4605

SKU: 39050189
Достапност: На залиха
1949 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Моќност:200w Сечила од нерѓосувачки челик Брзини:2 Отстранлива рачка Сет со кој што може лесно да се подготват најразлични каши,сосови,шејкови,супи итн. Додатоци: -сецко:500ml -маталка и -чаша-мерилка:700ml гаранција: 1 годинанеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*