.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АДЛЕР ПЕГЛА ЗА КОСА АД 2317

SKU: 39080464
Достапност: На залиха
889 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Моќност 35W Максимална моќност 200W Максимална температура: 200ºC Брзо загревање (PTC) Керамички плочи 25 х 90мм Off/On прекинувач Заклучување, за лесно складирање гаранција: 1 година неограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*