.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АДЛЕР ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ АД 1208

SKU: 39030216
Достапност: На залиха
829 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Максимален капацитет: 1.8L Минмален капацитет: 0.5 L Моќност: 2200 W Скриен грејач Филтер Автоматски прекинувач Заштита од прегревање Компактно постоље со простор за складирање на кабелот Ротирачка база 360˚ гаранција: 1 годинанеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*