.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АДЛЕР АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА ЗЕЛЕН

SKU: 39080425
Достапност: На залиха
699 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кружен отстранувач на влакна Напојување: Адаптер-полнач Вклучува четка за чистење на главата Наменет за чистење туфки од ткаенини, облека, ќебиња, драпери.. гаранција: 1 годинанеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*