.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АДЛЕР АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА АД 9616

SKU: 39080502
Достапност: На залиха
599 ден 399 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кружен отстранувач на влакна од ткаенина Работна површина: 5 см Вклучува четка за чистење на главата Модерен дизајн Напојување: 2 батерии AA (1,5V) (не се вклучени) Наменет за чистење туфки од ткаенини, облека, ќебиња, драпери. гаранција: 1 годинанеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*