.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АДЛЕР АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ АД 443

SKU: 39030215
Достапност: На залиха
1199 ден 899 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Тип - АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ Моќност: 150W; Капацитет: 70g; Заштита од работа без поклопецнеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*