.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АДЛЕР АПАРАТ ЗА ВАРЕЊЕ ЈАЈЦА АД 4459

SKU: 39400144
Достапност: На залиха
1099 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Моќност:450W Варење 7 јајца истовремено Автоматско исклучување со звучен сигнал Меко, тврдо, средно варење Мерна чаша со игла за пункција гаранција: 1 годинанеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*