.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АДЛЕР АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ ТРИМЕР АД 2922

SKU: 39080499
Достапност: На залиха
1399 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Тример Батерија: Lithium Ion Време на работа: до 45min Додатоци: 3 Полнење: преку USB Вградена сијаличка гаранција: 1 годинанеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*