.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АДЛЕР АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ АД 93

SKU: 39080456
Достапност: На залиха
1239 ден 899 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Самостојни глави за бричење Ултра тенок ""microgroove"" надворешен филтер Систем за точно бричење Тример Прекинувач за ВКЛУЧЕНО/ ИСКЛУЧЕНО со интегрирано заклучување Индикатор за полнење Максимално време на полнење: 8 часа Време на работа по полнењето: 60мин Напон: 230 V ~ 50 Hz Полнач: 12V DC гаранција: 1 годинанеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*