.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АГРАНЕЛА СУВА СЛИВА БЕЗ КОСКИ 200ГР

SKU: 08080385
Достапност: На залиха
105 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сува слива без конзерванси
сува слива без семка
365 дена
Да се чува на суво, темно и ладно место.
AGRANELA d.o.o
СТ КОМПАНИ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*