.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АГРАНЕЛА КОКТЕЛ ОД СУВО ОВОШЈЕ 200 ГР.

SKU: 08080768
Достапност: На залиха
135 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Коктел од суво овошје
сува слива 40%, сува кајсија 30%, сува крушка 20%, сува вишна 10%
365 дена
Да се чува на суво, темно и ладно место.
AGRANELA d.o.o
СТ КОМПАНИ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*