.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АВЕНТ ШИШЕ АНТИКОЛИК СО ЖИРАФА 260МЛ

SKU: 36140824
Достапност: На залиха
525 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Новото АНТИКОЛИК шише со специјален Air free вентил дизајниран да редуцира голтање на воздух од страна на бебето а со тоа и појава на стомачни колики
Пластика, Силикон
неограничен
На суво место,подалеку од директна сончева светлина.
Филипс
Трејдек дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*