.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АВЕНТ СТАКЛЕНО ШИШЕ НАТУРАЛ 240МЛ

SKU: 36140826
Достапност: На залиха
855 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Шише со најприроден облик на цуцла која имитира брадавица.Изработено од боросиликатно стакло отпорно на термички дразби.
Боросиликатно стакло
неограничен
На суво место,подалеку од директна сончева светлина.
Филипс
Трејдек дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*